👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بازیافت و بتن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بازیافت و بتن

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت بازیافت و بتن دارای 21 اسلاید و با فرمت .pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 21 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .pptx و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

مقدمه

در دنياي صنعتي امروز، مسئله توليد و انباشت انواع زباله‏هاي خانگي و صنعتي ابعاد تازه‏اي بخود گرفته و میرود تا بصورت معضلي مهم درآيد.

 هزينه بالاي نگهداري زباله‏ها دست‏اندركاران را واداشته كه بفكر استفاده مجدد از آنها در زمينه‏هاي مختلف بيفتند. در اين راستا، دو محور اساسي مطرح شده: استفاده از زباله‏ها بصورت سوخت براي توليد انرژي و استفاده از آنها بعنوان مواد اوليه براي بهبود بخشيدن خواص محصول توليد شده يا كاهش قيمت آن.

در صنعت سيمان و بتن اين دو محور می توانند كاربردهای وسيعي داشته باشند. بازیافت و بتن در تهيه سيمان، از آنجا كه مرحله عمليات حرارتي نيازمند مقادير فراواني انرژي حرارتي میباشد، استفاده از ضايعات صنايع ديگر بعنوان سوخت بسيار مطرح است. در اين راستا، اين ضايعات به سه صورت سوختهاي مايع، جامد و گاز قابل استفاده می باشند. ضايعات شيميائي، روغنهاي مصرف شده، كاغذهاي باطله، تايرهاي مستعمل مثالهائي از اين سه دسته هستند كه با توجه به قيمت و دردسترس بودنشان مورد استفاده قرار میگيرند. علاوه بر صرفه اقتصادي، استفاده از اين ضايعات میتواند نقش مهمي در كاهش انتشار انواع آلاينده‏هاي بحراني از قبيل اكسيدهاي نيتروژن و گوگرد ايفا كند.

قبل از استفاده از ضايعات در صنعت سيمان و يا در هر صنعت ديگر، يكسري آزمايشات و تحقيقات بايستي صورت پذيرد كه در آن مسائلي از قبيل تركيب شيميائي ضايعات و مجاز بودن استفاده از آنها، نحوه استفاده از ضايعات، تجهيزات مورد نياز و جنبه‏هاي اقتصادي و زيست محيطي ديگر كاملاً مشخص گردد. امروزه حساسیت زيادي بر مسائل زيست محيطي وجود دارد و بايد از ضايعاتي استفاده كرد كه كمترين آلودگي را داشته باشد. در اين راستا استفاده از ضايعات بيمارستاني و راديو اكتيو، حشره‏كشهاي سمي و مواد سرطان زا ممنوع میباشد. منابع سوختي متداول در صنعت سيمان كه كارخانه‏هاي مختلف با توجه به امكانات خود از آنها استفاده میكنند، عبارتند از زغال سنگ، نفت، و گاز. ضايعات مورد استفاده را میتوان در سه گروه مايع، جامد و گاز دسته ‏بندي نمود.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت کانابیس بررسی نظامهاي کنترل مديريت در سازمانهاي امروز پاورپوینت حذف فسفر (تصفيه پيشرفته فاضلاب) پاورپوینت با موضوع بررسي ميزان آمادگي مراكز آموزشي درماني كاشان ازنظر مديريت بحران درحوادث غير اهداف حكومت در نهج‌البلاغه