پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی | adelaide | 4237

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما جوینده عزیز. از اینکه سایت ما را برای دریافت فایل پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی انتخاب کردید بسیار خوشحال و خرسندم. همچنین خوشحال می شم اگر نیاز به کمکی داشتید از تلگرام راهنماییتون کنم. با آرزوی پیروزی و سربلندی شماا دوست عزیز و محترم. توجه: خیلی از دوستان حین پرداخت هزینه فایل پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی با مشکل عدم موفقیت پرداخت روبرو می شوند. چراکه دقت نمی کنند حین پرداخت اینترنتی نباید از قندشکن استفاده کنند. پس شما حتما از خاموش بودن آن مطمئن شوید.

سهختگیری برایش سهخت بود، اما انگار پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی سنگ بزرگ خود شهره بودکه به پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی این راحتی نمی شد کنارش گذاشت. پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی هم دخترای خوبی هسههتن. برای برادرتون پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی او مدید؟بفر ما تو مه ندس، پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی یهبه سالمتی ... برای امر خیرتشریف پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی آوردین پس! به چشم خواهری چقدر

پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی

پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی

دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی دارای 16 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

 

تعداد اسلاید : 16 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش

آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی از متن نمونه:

بیماریهای قلبی و ریوی

بیماری های قلبی و ورزش

شایع ترین انواع بیماری های قلبی، بیماری شریان کرونری و تصلب شرایین (سفت شدن عروق) است. سه عامل خطر مهم برای ایجاد بیماری قلبی عبارتند از:

 افزایش فشار خون

 چاقی

کم تحرکی

ورزش نقش مهمی در کنترل فشار خون و کاهش وزن دارد، بنابراین در بهبود بیماری های قلبی نقش مهمی را ایفا می کند که برخی فواید آن عبارتند از:

افزایش خون رسانی به قلب

افزایش خون رسانی به شریان های کرونری

۳) افزایش قدرت عضلانی پمپ قلبی

۴) ورزش به طور غیرمستقیم سبب کاهش تحریک پذیری الکتریکی قلب می شود، در نتیجه از ایجاد ریتم های نامنظم قلبی که گاه تهدید کننده ی حیات هستند و در اثر تحریک شدن بیش از حد قلب ایجاد می شوند، پیشگیری می کند.

۵) ورزش ایجاد تصلب شرایین را به تأخیر می اندازد و اگر چه این تاثیر مفید در تمام گروه های سنی که فعالیت ورزشی می کنند، رخ می دهد، افراد بالای ۹۰ سال بیشترین فایده را از این خاصیت مهم ورزشی می برند.

اثرات ورزش در کاهش بيماري هاي قلبي و عروقي:

1- ورزش منظم و مداوم باعث افزايش قطر عروق کرونر قلب مي شود.

2- ورزش باعث مي شود عضله قلب قوي شده و پمپاژ آن افزايش يابد.

3- ميزان چربي هاي مضر خون کاهش مي يابد.

4- در صورت تنگي در عروق کرونر اصلي قلب، عروق فرعي افزايش مي يابد.

5- فشار خون در افراد مبتلا  به افزايش فشار خون tension Hyper) ) کاهش مي يابد.

6- تعداد ضربان قلب در حالت استراحت کاهش مي يابد.

 

فهرست مطالب و اسلایدها:

بیماری های قلبی و ورزش

در صورت وجود درد سینه

اثرات ورزش در کاهش بيماري هاي قلبي و عروقي

نکات بسيار مهم ورزشي در بيماران قلبي

برنامه های ورزشی برای بیماران ریوی

تنفس ناسالم

تنفس سالم

تنفس

روش سطحی

تنفس دنده ای

تنفس عمیق شکمی

شیوه انجام تنفس درمانی

تمرین های تنفس

چند روش ساده تنفسي

تمرینات تنفسی

توصیه ها

👇محصولات مشابه با پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی👇

پاورپوینت احیای قلبی و ریوی CPR پاورپوینت CPR فوریت پزشکی ایست قلبی ریوی پاورپوینت مروری بر تغییرات عمده در احیاء قلبی – ریوی پیشرفته پاورپوینت بیماریهای ریوی پاورپوینت بیماریهای ریوی تومورهاي ريه پاورپوینت بیماریهای ریوی تومورهاي ريه پاورپوینت انواع بیماریهای قلبی و روش های درمان آنها پاورپوینت انواع بیماریهای قلبی و روش های درمان آنها

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت منسوجات كشاورزي پاورپوینت بررسي وارزیابی چابکي شركت هاي توليدي پتروشيمي ايران بابكارگيري منطق فازي پاورپوینت بررسی پیش نویس لایحه قانون درآمدهای پایدار شهرداری ها سازماندهی قوانین و مقررات دموکراتیک بررسی اب و تاثیرات ان در ورزشکاران پاورپوینت غذا و صنایع غذا یی کاربرد نانوفناوری در علوم پاورپوینت حسابداری دارایی های ثابت و نامشهود فلسفه آموزش و پرورش ايده آليسم و رئاليسم پروپوزال بررسی عوامل اثرگذار بر صنعت بانکداری و تاثیر آن بر کسب مزیت رقابتی در بانک سپه تشريح مراحل اصولي طراحي کارخانه و ارزيابي مالي پروژه بررسی رده بندي انواع سنگهاي ساختماني‌وتزييني نمونه سوالات رفتار سازمانی Master مبانی نظری و پیشینه تحقیق شکاف دیجیتالی تحقیق صنعت جهانگردي بررسی جنایت علیه بشریت در اساسنامه دیوان کیفری بین المللی

👇کلمات کلیدی👇

پاورپوینتبیماریهایقلبیوریویپاورپوینت بیماریهای قلبی و ریویدانلود پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی دانلودپاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی دانلود پاورپوینت بیماریهای قلبی و ریویپاورپوینت بیماریهای قلبی و ریوی