گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران | adelaide | 13919

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما جوینده عزیز. از اینکه سایت ما را برای دریافت فایل گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران انتخاب کردید بسیار خوشحال و خرسندم. همچنین خوشحال می شم اگر نیاز به کمکی داشتید از تلگرام راهنماییتون کنم. با آرزوی پیروزی و سربلندی شماا دوست عزیز و محترم. توجه: خیلی از دوستان حین پرداخت هزینه فایل گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران با مشکل عدم موفقیت پرداخت روبرو می شوند. چراکه دقت نمی کنند حین پرداخت اینترنتی نباید از قندشکن استفاده کنند. پس شما حتما از خاموش بودن آن مطمئن شوید.

سهختگیری برایش سهخت بود، اما انگار گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران سنگ بزرگ خود شهره بودکه به گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران این راحتی نمی شد کنارش گذاشت. گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران هم دخترای خوبی هسههتن. برای برادرتون گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران او مدید؟بفر ما تو مه ندس، گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران یهبه سالمتی ... برای امر خیرتشریف گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران آوردین پس! به چشم خواهری چقدر

گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران

گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران

تحقيق بررسی گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران

 متشکل از 20 صفحه ، در قالب word  قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

بيمه به شكل سنتي آن به مفهوم وجود نوعي تعاون و همياري اجتماعي به منظور سد شكن كردن زيان فرد يا افراد معدود بين همه افراد گروه يا جامعه، در ايران سابقه اين طولاني داشته و همواره مردم اين مرز وبوم براي كمك به جبران خسارتهاي ناخواسته ايك كه براي ديگر هموطنان و حتي مردم ديگر كشورها پيش مي آيد مغال وپيشگام بوده اند. با اين وجود بيمه به شكل حرفه اي و اخوزي آن براي اولين بار در سال 1269 هجري شمسي در كشور ما مطرح شد. در اين سال امتياز فعاليت انحصاري در زمينة  بيمه و حمل ونقل براي مدت 75 سال به يك فرد تبعة روس بنام « لازارپولياكوف» واگذار شد. اما نامبرده جهت آغاز فعاليت قادر به تأسيس شركت بيمة مورد نظر نگرديد و متعاقباً به تأسيس نمايندگي بيمه جهت بازديد و پرداخت خسارت در ايران كردند.

آغاز فعاليت جدي در زمينة بيمه را مي توان سال 1310 هجري شمسي دانست چرا كه در اين سال قانون ثبت شركتها تصويب شد و صورت قانوني و نظام  نامه اي بخود گرفت.

در سال 1314 نخستين شركت بيمة ايراني به نام «‌شركت سهامي بيمة ايران» با سرماية بيست ميليون ريال توسط دولت تأسيس شد.

شركت بيمه ايران در آغاز فعاليت، به ويژه با توجه به اين كه دولت نقش اساسي در شكل گيري و تداوم آن داشت، جهشي در صحنة بيمه اي كشور ايجاد كرد ولي تا سال 1326 تحول عمده اي بچشم نخورد. اولين اجبار در زمنينة  بيمه مربوط به بيمه هاي باربري بود كه به تصويب مجلس رسيد و مقرر گشت كه براي واردات حتماً بايد در بانك گشايش اعتبار شود، با تأكيد بر اين نكته كه فقط مؤسسات بيمه اي كه در ايران ثبت شده اند مي توانند چنين بيمه نامه هايي صادر كنند. اين خود تحولي به حساب مي آمدو فعاليتهاي اقتصادي را به سمت بيمه سوق داد.

در سالهاي آغازين دهه 1340، ارقام مربوط به درآمد نفت، كم كم درشت ودرشت تر شد و فروش نفت، نقش عمده اي در اقتصاد كشور پيدا كرد. از آن سالها به بعد فعاليت بيمه اي رشد تدريجي داشت كه در سال 1348 به دليل افزايش وسائل نقليه در كشور، قانون بيمة اجباري شخصي ثالث به تصويب مجلس رسيد و در سال 1350 بيمة مركزي ايران تأسيس شد.

قبل از تأسيس بيمه مركزي ايران، فعاليتهاي بيمه اي است و خيزهايي داشته و شركتهاي خارجي نيز فعال بوده اند.

👇محصولات مشابه با گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران👇

کامل مروري بر تحولات صنعت بيمه در ايران تجارت جهاني و پيوستن ايران به WTO و تأثير آن بر صنعت بيمه كشور تجارت جهاني و پيوستن ايران به WTO و تأثير آن بر صنعت بيمه كشور بررسی جزوه ی صنعت بيمه و گستردگي خدمات (بيمه هاي اشياء و مسئووليت مبانی نظری صنعت بيمه پیشینه تحقیق ومبانی نظری صنعت بيمه تحقیق کامل تحولات تدريجي سيستمهاي پولي در جهان و ايران پروپوزال بررسي عملكرد بيمه ايران با توجه به مدل كارت امتيازي متوازن (شاخص هاي چهارگانه BSC )

👇محصولات تصادفی👇

بررسي تأثير آموزش پيش دبستاني بر يادگيري مهارتهاي رواني – حركتي و سازگاري اجتماعي دانش‌آموزان دوره ا پاورپوینت بهداشت آب و آلودگی های آب پاورپوینت شهرستان خواف بررسی بلاست برنج بررسی سیستم سوخت رسانی انژکتوری بنزینی پاورپوینت برنامه ریزی جهت استفاده بهینه از منابع محدود آب پاورپوینت كارآزمايي باليني (Clinical Trial) مبانی نظری اختلال کم توجهی بیش فعالی پاورپوینت با موضوع جزوه حسابداری میانه 1 اوزان نوحه ها مبانی نظری وپیشینه تحقیق محافظه كاري واحتیاط لايحه بودجه و آزمون اصولگرايي مطلوبيت و رجحان رابطه اضطراب و انگيزه پيشرفت در بين دانشجويان دختر و پسر سوالات استخدامی تئوری های مدیریت با پاسخنامه

👇کلمات کلیدی👇

تحقیق گزيده اي از تحولات صنعت بيمه در ايران