👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي

دانلود پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي دارای 13 اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 13 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت ppt و قابل ویرایش

آماده برای :  ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی ازمتن اسلایدها :

اهميت در حسابرسي

'اهميت' يكي از مفاهيم بنيادين حسابرسي است.

اهميت در تمام مراحل حسابرسي، اعم از برنامه ريزي و اجرا، و نيز ارزيابي و گزارشگري نتايج حاصل از آن مورد توجه قرار مي گيرد.

حسابرس در مراحل برنامه ريزي و اجراي حسابرسي، با تعيين سطوح اهميت، دامنه رسيدگي هاي خود را مشخص خواهد كرد که اين نكته در بند دامنه رسيدگي گزارش حسابرس قيد مي‌شود.

حسابرس در مراحل ارزيابي و گزارشگري نتايج حسابرسي، تنها تحريفهاي با اهميت را مورد توجه قرار مي دهد که بر اين موضوع نيز در بند اظهار نظر گزارش حسابرسي تاكيد مي‌شود.

اطلاعاتي با اهميت تلقي مي‌شود كه حذف يا تحريف آن بتواند بر قضاوت و تصميم گيري يك شخص  منطقي كه از صورتهاي مالي استفاده مي كند، تاثير بگذارد.

ابعاد اهميت

اهميت داراي دو بعد كمي و كيفي است.

حسابرس براي قضاوت نسبت به تعيين درجه اهميت اقلام (بي اهميت، با اهميت يا بسيار با اهميت بودن) بايد به هر دو بعد همزمان توجه داشته باشد.

👇محصولات تصادفی👇

موتورهای احتراقی و اجزاء آنها پاورپوینت سوء رفتار در خانواده پاورپوینت عوامل افزایش رضایت شغلی سخنان دلنشین از سفر آخرت انرژی تابشی و حرارتی در معماری(جزئیات ساختمان)