پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي | adelaide | 12569

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما جوینده عزیز. از اینکه سایت ما را برای دریافت فایل پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي انتخاب کردید بسیار خوشحال و خرسندم. همچنین خوشحال می شم اگر نیاز به کمکی داشتید از تلگرام راهنماییتون کنم. با آرزوی پیروزی و سربلندی شماا دوست عزیز و محترم. توجه: خیلی از دوستان حین پرداخت هزینه فایل پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي با مشکل عدم موفقیت پرداخت روبرو می شوند. چراکه دقت نمی کنند حین پرداخت اینترنتی نباید از قندشکن استفاده کنند. پس شما حتما از خاموش بودن آن مطمئن شوید.

سهختگیری برایش سهخت بود، اما انگار پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي سنگ بزرگ خود شهره بودکه به پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي این راحتی نمی شد کنارش گذاشت. پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي هم دخترای خوبی هسههتن. برای برادرتون پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي او مدید؟بفر ما تو مه ندس، پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي یهبه سالمتی ... برای امر خیرتشریف پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي آوردین پس! به چشم خواهری چقدر

پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي

پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي

دانلود پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي دارای 13 اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 13 اسلاید

فرمت فایل: پاورپوینت ppt و قابل ویرایش

آماده برای :  ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی ازمتن اسلایدها :

اهميت در حسابرسي

'اهميت' يكي از مفاهيم بنيادين حسابرسي است.

اهميت در تمام مراحل حسابرسي، اعم از برنامه ريزي و اجرا، و نيز ارزيابي و گزارشگري نتايج حاصل از آن مورد توجه قرار مي گيرد.

حسابرس در مراحل برنامه ريزي و اجراي حسابرسي، با تعيين سطوح اهميت، دامنه رسيدگي هاي خود را مشخص خواهد كرد که اين نكته در بند دامنه رسيدگي گزارش حسابرس قيد مي‌شود.

حسابرس در مراحل ارزيابي و گزارشگري نتايج حسابرسي، تنها تحريفهاي با اهميت را مورد توجه قرار مي دهد که بر اين موضوع نيز در بند اظهار نظر گزارش حسابرسي تاكيد مي‌شود.

اطلاعاتي با اهميت تلقي مي‌شود كه حذف يا تحريف آن بتواند بر قضاوت و تصميم گيري يك شخص  منطقي كه از صورتهاي مالي استفاده مي كند، تاثير بگذارد.

ابعاد اهميت

اهميت داراي دو بعد كمي و كيفي است.

حسابرس براي قضاوت نسبت به تعيين درجه اهميت اقلام (بي اهميت، با اهميت يا بسيار با اهميت بودن) بايد به هر دو بعد همزمان توجه داشته باشد.

👇محصولات مشابه با پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي👇

پاورپوینت استاندارد حسابرسي شماره 22 كنترل كيفيت كار حسابرسي پاورپوینت با موضوع قرارداد حسابرسي پاورپوینت با موضوع شواهد حسابرسي – اقلام خاص پاورپوینت با موضوع كنترل كيفيت كار حسابرسي مبانی نظری وپیشینه تاريخچه حسابرسي و ارتباط حسابرسي با اطلاعات حسابداري پاورپوینت با موضوع ارزيابي رعايت قوانين و مقررات در حسابرسي صورتهاي مالي پاورپوینت با موضوع ملاحظات خاص در حسابرسي صورتهاي مالي تهيه شده براساس چارچوبهاي با مقاصد خاص پاورپوینت با موضوع مسئوليت حسابرس در ارتباط با تقلب و اشتباه، در حسابرسي صورتهاي مالي پاورپوینت با موضوع ملاحظات خاص در حسابرسي یک صورت مالي یا اجزای یک صورت مالی

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت مراكز رشد (Incubator)و راهکارهای محصول محوری دستاوردهای پژوهشی پاورپوینت بیماریهای مشترک بین انسان و دام پاورپوینت هوادهی بررسی كاربردهاي بيوتكنولوژي در ژنتيك و اصلاح دام پاورپوینت درباره اعداد مقدس مبانی نظری کاربری زمین و پوشش زمین و اهداف ICZM بحثى قرآنى وتاريخى پيرامون داستان ذوالقرنين مبانی نظری اسناد رسمی ، سند مالکیت مبانی نظری درمان شناختی رفتاری پاورپوينت اصول مديريت آموزشي بررسی بانک های اطلاعاتی مبانی نظری و پیشینه تحقیق ویژگی های شخصیت پکیج کامل قضایا و شگردهای مشتق گیری پاورپوینت مهندسی فاکتورهای انسانی و ارگونومی بسته کامل آموزش درس چهارم زبان انگلیسی 3 دبیرستان (بازی های المپیک: the olympic games)

👇کلمات کلیدی👇

دانلود پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي پاورپوینت اهميت در حسابرسي پاورپوینت اهميت در حسابرسي