اسماعیلیه | adelaide | 11719

سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما جوینده عزیز. از اینکه سایت ما را برای دریافت فایل اسماعیلیه انتخاب کردید بسیار خوشحال و خرسندم. همچنین خوشحال می شم اگر نیاز به کمکی داشتید از تلگرام راهنماییتون کنم. با آرزوی پیروزی و سربلندی شماا دوست عزیز و محترم. توجه: خیلی از دوستان حین پرداخت هزینه فایل اسماعیلیه با مشکل عدم موفقیت پرداخت روبرو می شوند. چراکه دقت نمی کنند حین پرداخت اینترنتی نباید از قندشکن استفاده کنند. پس شما حتما از خاموش بودن آن مطمئن شوید.

سهختگیری برایش سهخت بود، اما انگار اسماعیلیه سنگ بزرگ خود شهره بودکه به اسماعیلیه این راحتی نمی شد کنارش گذاشت. اسماعیلیه هم دخترای خوبی هسههتن. برای برادرتون اسماعیلیه او مدید؟بفر ما تو مه ندس، اسماعیلیه یهبه سالمتی ... برای امر خیرتشریف اسماعیلیه آوردین پس! به چشم خواهری چقدر

اسماعیلیه

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: اسماعیلیه

اسماعیلیه

تحقيق اسماعیلیه

 متشکل از 14 صفحه ، در قالب word  قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

اسماعیلیه

•    مختصری درباره ی اسماعیلیه

•    دعوت فاطمیان و آغازی برای اسماعیلیه

•    دشمنی اسماعیلیه با سلجوقیان

•    آغز دوره قیامت نزد اسماعیلیه

•    بازگشت به شریعت

•    پایان کار حکومت اسماعیلیه

•    فهرست رهبران اسماعیلی

•    مطلب مرتبط با موضوع:

مختصری درباره ی اسماعیلیه

«تا امروز 65 - 655 ق / 1257-765 م»

از همان سده‏های نخستین اسلام تا اوایل عهد ایلخانیان و در طی یک دوران بالنسبه طولانی، تاریخ ایران تحت تأثیر فرقه اسماعیلیه قرار گرفت.

فعالیت این فرقه مقارن پیدایش سامانیان شکل گرفت. اما دعوت آنها در ماوراء النهر و خراسان با مقاومت شدیدی رو به رو شد به طوری که در عهد غزنویان نیز کسانی که منسوب به این فرقه بودند، به شدت مورد آزار و تعقیب قرار می‏گرفتند.

اوج فعالیت آنها، در عهد سلجوقیان بود که در طی آن، مدت برای براندازی حکومت و خلافت می‏کوشیدند و از ایجاد ناامنی، به عنوان وسیله‏ای برای بروز اغتشاش و هرج و مرج سیاسی استفاده می‏کردند.

اسماعیلیان با سایر فرقه‏های مشابه تفاوت چندانی نداشتند، جز آن که اقدام امام جعفر صادق «ع» را در عزل پسرش اسماعیل جایز نمی‏دانستند .

بعدها بعضی از اولاد اسماعیل، با ادعای استمرار امامت در اعقاب وی به نشر دعوت تازه‏ای دست زدند که آنها را از سایر فرقه‏های شیعه متمایز می‏کرد.

دعاوی آنها از جمله قبول به تأویل آیات و کشف باطن احکام بود که منجر به عقایدی می‏شد که بزرگان این فرقه، آنها را از طرفداران و کسانی که تازه به این فرقه گرایش پیدا کرده بودند، مخفی نگه می‏داشتند.

👇محصولات مشابه با اسماعیلیه👇

فرقه اسماعیلیه

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق تعریف ومفاهیم موسيقي پاورپوینت Blood flukes Shistosomiasis پاورپوینت باغ هاي روي تپه (باغ تپه) پاورپوینت تشکلهای کارگری پاورپوینت مدیریت تجربه مشتری پاورپوینت الگوريتم بهينه سازي مورچگان پاورپوینت خصوصیات عرفان دروغین بررسی سيستم انتقال قدرت پيوسته متغير (CVT) پاورپوینت ارزيابي اثربخشي دوره هاي آموزشي پاورپوینت وضعیت ایدز (HIV ) در جهان و منطقه مبانی نظری هویت فرهنگی و شبکه های اجتماعی اخلاق همسرداري رساله مجموعه هنرهاي رزمي تحقیق و گزارش درباره بلاست برنج (Rice blast) وضعيت اقتصادي گندم قزاقستان

👇کلمات کلیدی👇

تحقيق اسماعیلیه